У категорії представлені олімімпіади, які проводить Острозька академія для зовнішніх користувачів.


Зображення курсу Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з математики-2024
Олімпіади

    Інтернет-олімпіада триває з 19 лютого до 19 квітня 2024 року як інтернет тестування, що містить завдання з математики відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з української мови і літератури, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696. За складністю тести відповідають рівню завдань національного мультипредметного тесту. Тести інтернет-олімпіади єдині для всіх учасників незалежно від типу закладу освіти й форми навчання.

    Переможці інтернет-олімпіади матимуть право першочергового вступу на контрактну форму навчання на освітньо-професійну програму зі спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 051 Економіка в Національному університеті “Острозька академія”.

    Переможцям інтернет олімпіади будуть нараховані додаткові бали на першому році навчання в оцінку однієї з фахових дисциплін (в обсязі не більше 15 (п’ятнадцяти) балів) у разі вступу на освітньо-професійну програму зі спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 051 Економіка в Національному університеті “Острозька академія”.

Зображення курсу Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів закладів загальної середньої освіти
Олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Кафедра англійської мови та літератури Навчально-наукового інституту лінгвістики

Національного університету «Острозька академія»

запрошує учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти України до участі у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з англійської мови.

Реєстрація участі в олімпіаді триватиме з 1 грудня 2023 р. до 9 січня 2024 року.  

Для реєстрації:

 1. Увійдіть на офіційний сайт організатора olimp.oa.edu.ua
 2. Клікніть на Вхід у правому верхньому куті сторінки.
 3. Заповніть новий обліковий запис (форму, що містить дані про Вас).
 4. На Вашу електронну пошту буде відправлено листа.
 5. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
 6. Обліковий запис буде підтверджено й система Вас ідентифікує.
 7. Для входу знову введіть Ваш логін та пароль.
 8. Оберіть курс для навчання: Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.
 9. Зліва у панелі керування курсом натисніть на Зарахувати мене на цей курс.
 10. Прогорніть сторінку донизу. Натисніть на Зарахувати мене.

Олімпіада проводиться у формі тестування. До тестування допускаються тільки зареєстровані учасники, які після реєстрації отримали підтвердження про участь та пароль на тестування. Олімпіада відбувається в три етапи:

 • I – “Reading and English in Use” (з 9 год. 30 хв. 10.01.2024 р. до 9 год. 30 хв. 11.01.2024 р.).
 • II – “Listening Comprehension” (з 10 год. 30 хв. 10.01.2024 р. до 10 год. 30 хв. 11.01.2024 р.).
 • III – “Writing” (з 11 год. 30 хв. 10.01.2024 р. до 11 год. 30 хв. 11.01.2024 р.).

Контактні особи:

Єсіпова Катерина Валентинівна, викладач кафедри англійської мови та літератури  kateryna.yesipova@oa.edu.ua

Івченко-Чехолка Юлія Вікторівна, викладач кафедри англійської мови та літератури yuliia.ivchenko-chekholka@oa.edu.ua

Детальніша інформація: https://www.oa.edu.ua/ua/departments/filologist/filol_literature/int-olimpiad

Під час реєстрації вказуйте лише свої справжні імена та прізвища, а не псевдоніми (нікнейми).

Зображення курсу Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії Острозької академії
Олімпіади

Національний університет "Острозька академія" у честь відзначення 440-ї річниці з дня заснування проводить інтернет-олімпіаду з історії Острозької академії для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Реєстрація учасників триватиме з  00:00 24 жовтня до 8:00 8 листопада 2016 року.

Тестові завдання будуть доступні для виконання з 9:00 8 листопада до 23:59 17 листопада 2016 року.

Зображення курсу Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з історії України
Олімпіади

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з історії України-2024

Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 10-11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії України-2024.

Олімпіада передбачає онлайн-тестування з історії України.

Для участі в олімпіаді необхідно надіслати заповнити форму за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/17tODW8xj9f9Sw2UZR6WPrD6kBC-miAGbDZLjUXV8mVI/edit ), в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону тощо.

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті olimp.oa.edu.ua.

Термін проведення олімпіади 08-12 квітня 2024 р.. Результати олімпіади будуть оприлюднені та доведені до відома учасників після 28 квітня 2024 р.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія» у мирний час!

Контактна особа:

Годжал Світлана Сергіївна,

e-mail: svitlana.hodzhal@oa.edu.ua


Зображення курсу Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2024
Олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ-2024

Катедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури-2024.

Для реєстрації в першому етапі потрібно в період із 25 січня до 15 лютого 2024 року створити новий обліковий запис на сайті olimp.oa.edu.ua. Після чого ОБОВ’ЯЗКОВО зайти під своїм ім’ям, у категорії курсів “Олімпіади” обрати “Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2024” і натиснути “Зареєструвати мене”.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 20 лютого – 5 березня 2024 року як онлайн-тестування, що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу тридцять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають на свої електронні адреси запрошення для участи в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на запропоновану тему, відбудеться дистанційно і триватиме з 15 до 22 березня 2024 року.

Переможців інтернет-олімпіади буде нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й відчути дух найдавнішого закладу вищої освіти в Східній Європі – Національного університету “Острозька академія”.

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович, e-mail: vitalii.maksymchuk@oa.edu.ua;

Рабчук Ірина Юріївна, e-mail: iryna.rabchuk@oa.edu.ua.


Зображення курсу Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики та економіки
Олімпіади
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики та економіки-2019

До участі в олімпіаді запрошуються учні 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та студенти коледжів.

Метою заходу є підвищення інтересу абітурієнтів до поглибленого вивчення інформатики, сучасних інформаційних технологій та економіки.

Основними завданнями олімпіади є: виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей; подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю; підвищення цікавості школярів до поглибленого вивчення інформатики та економіки, стимулювання розвитку математичних здібностей; сприяння вибору професії економіста.

Важлива інформація:

Олімпіада відбудеться 18 квітня 2019 року з 10:30 до 14:30 на базі  економічного факультету, кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій НаУОА;

Всі учасники олімпіади отримають сертифікат про участь, переможці - дипломи та заохочувальні призи. Крім цього, абітурієнти матимуть унікальну можливість дізнатися про неймовірну, оповиту легендами історію заснування першого навчального закладу у Східній Європі, побувати в музеях та підземеллях Національного університету «Острозька академія» під час захоплюючої екскурсії.

Координатор олімпіади:

Недзведовська Ольга Євгеніївназаступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Національного університету “Острозька академія”.

e-mail: olga.nedzvedovska@oa.edu.ua; тел. (097)553-83-85

Зображення курсу Онлайн-тест з курсу відеолекцій «Культурологія»
Олімпіади

Опис курсу: Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також студентів коледжів та професійно-технічних училищ прослухати експрес-курс відеолекцій «Культурологія».

Курс відеолекцій є доступний для всіх бажаючих за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Kg-XI_dhYMQ&list=PLCry9LD6_eC4s5tUiMnMJkE97CkR4hx8I

В період з 20 березня по 20 травня 2018 року усі слухачі відеолекцій мають можливість познайомитись з основами культурології та перевірити засвоєні знання, пройшовши онлайн-тест з курсу «Культурологія». Пройти тест можуть попередньо зареєстровані учасники (реєстрація на сайті olimp.oa.edu.ua).

З гідно з умовами проекту, кожен зареєстрований учасник у зручний для себе час матиме можливість пройти онлайн-тест, тривалість якого – 50 хв. Тест складений виключно на базі зазначених відеолекцій. 

По проходженню тестування учасники можуть ознайомитись зі своїми результатами. Якщо результат є задовільний, учасники тестування можуть отримати сертифікати про проходження курсу «Культурологія в НаУОА», де буде вказано отриманий бал. 

Запит на отримання сертифікату надсилати на електронну скриньку організаторів – kulturaoa@gmail.com.   

В майбутньому, якщо учасник тесту стане студентом спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія», бали даного сертифікату можуть бути зараховані в якості оцінки за виконання завдань самостійної роботи із навчальних курсів, тематика яких обговорюється у відеолекціях. Навчальна дисципліна, на якій можна застосувати даний сертифікат буде визначатись індивідуально в ході навчального процесу.

Запрошуємо усіх бажаючих  перевірити свої знання з «Культурології» й отримати можливість відвідати перший вищий навчальний заклад у Східній Європі – Острозьку академію.

Зображення курсу Основи економіки та математики
Олімпіади

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з основ економіки та математики  для школярів.

До участі в олімпіадах запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти всіх форм власності. 

Основними завданнями інтернет-олімпіади є: 

 1. виявлення та розвиток в учнів творчих та аналітичних здібностей; 
 2. подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю; 
 3. підвищення цікавості школярів до поглибленого вивчення економіки, стимулювання розвитку аналітичних здібностей; 
 4. сприяння вибору професії економіста, обліковця, фінансиста.

Олімпіада триває з 1 жовтня до 24 жовтня 2021 року як інтернет-тестування, що містить завдання з основ економіки та математики, відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти.

Переможцями інтернет-олімпіади є учасники другого (фінального) етапу, нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Переможцям другого (фінального) етапу результати інтернет-олімпіади будуть зараховані на першому році навчання в оцінку однієї з фахових дисциплін (в обсязі не більше 15 (п’ятнадцяти) балів) у разі вступу на освітньо-професійну програму «Фінанси, банківська справа та страхування» або «Облік і оподаткування» у Національному університеті «Острозька академія» та вручені призи. 

Контакти організаторів:

Мамонтова Наталія Анатоліївна, професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету “Острозька академія”; e-mail: nataliya.mamontova@oa.edu.ua

Новак Анна Федорівна, викладачка кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету “Острозька академія”;    e-mail: anna.tsymbaliuk@oa.edu.ua.

Зображення курсу Творчий залік для спеціальності журналістика
Олімпіади

Творчий залік – форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника для участі в конкурсному відборі на освітні програми спеціальності 061 «Журналістика» і є обов’язковим для участі в конкурсному відборі.

Творчий залік проходить у кілька сесій. На вибір абітурієнта творчий залік передбачає такі форми проведення: очна форма (аудиторна робота) або заочне написання творчого заліку (журналістський твір); проходженні майстер-клас підготовка журналістського твору на базі «Школи універсиального журналіста» НаУОА.

Розклад проведення творчого заліку

зі спеціальності 061 Журналістика.

Дата проведення

Час

Місце проведення

Сесія 1. 

24 лютого 2018 р.

10:30 год

м. Острог,

вул. Семінарська, 2,

Національний університет «Острозька академія»,

аудиторія J.Lab

Сесія 2. 

17 березня 2018 р.

10:30 год

Сесія 3.  

21 квітня 2018 р.

10:30 год

Сесія 4. 

19 травня 2018 р.

10:30 год

Сесія 5. 

16 червня 2018 р.

10:30 год

Сесія 6. 

21 липня 2018 р.

10:30 год

 

Тел. 0978749296