У категорії представлені олімімпіади, які проводить Острозька академія для зовнішніх користувачів.


Зображення курсу Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів закладів загальної середньої освіти
Олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов

Національного університету «Острозька академія»

запрошує учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти України до участі у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з англійської мови.

Реєстрація участі в олімпіаді триватиме з 1 грудня 2022 р. по 10 січня 2023 року.  

Для реєстрації:

 1. Увійдіть на офіційний сайт організатора olimp.oa.edu.ua
 2. Клікніть на Вхід у правому верхньому куті сторінки.
 3. Заповніть новий обліковий запис (форму, що містить дані про Вас).
 4. На Вашу електронну пошту буде відправлено листа.
 5. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
 6. Обліковий запис буде підтверджено й система Вас ідентифікує.
 7. Для входу знову введіть Ваш логін та пароль.
 8. Оберіть курс для навчання: Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.
 9. Зліва у панелі керування курсом натисніть на Зарахувати мене на цей курс.
 10. Прогорніть сторінку донизу. Натисніть на Зарахувати мене.

Олімпіада проводиться у формі тестування. До тестування допускаються тільки зареєстровані учасники, які після реєстрації отримали підтвердження про участь та пароль на тестування. Олімпіада відбувається в три етапи:

 • I – “Reading and English in Use” (з 9 год. 30 хв. 11.01.2023 р. до 9 год. 30 хв. 12.01.2023 р.).
 • II – “Listening Comprehension” (з 10 год. 30 хв. 11.01.2023 р. до 10 год. 30 хв. 12.01.2023 р.).
 • III – “Writing” (з 11 год. 30 хв. 11.01.2023 р. до 11 год. 30 хв. 12.01.2023 р.).

Контактні особи:

Єсіпова Катерина Валентинівна, викладач кафедри англійської мови та літератури  kateryna.yesipova@oa.edu.ua

Детальніша інформація: https://www.oa.edu.ua/ua/departments/filologist/filol_literature/int-olimpiad

Під час реєстрації вказуйте лише свої справжні імена та прізвища, а не псевдоніми (нікнейми).

Зображення курсу Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії Острозької академії
Олімпіади

Національний університет "Острозька академія" у честь відзначення 440-ї річниці з дня заснування проводить інтернет-олімпіаду з історії Острозької академії для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Реєстрація учасників триватиме з  00:00 24 жовтня до 8:00 8 листопада 2016 року.

Тестові завдання будуть доступні для виконання з 9:00 8 листопада до 23:59 17 листопада 2016 року.

Зображення курсу Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з історії України
Олімпіади

​ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії УкраїниКафедра історії ім. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з історії України

Інтернет-олімпіада буде проведена 25 квітня — 04 травня 2022 року у вигляді онлайн-тестування (реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfZFNm1VRwKxn1S-veL2ibXB5y6aTc-xIF20t6omfTvHQIPg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0), яке містить завдання з історії України, відповідно до програми закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання.

Уважно читайте завдання та обирайте правильну відповідь. Тест має обмеження часу 30 хв. Після завершення тесту натисніть клавішу «Зберегти все та відправити». Дочекайтеся результату на екрані. Максимальна оцінка за тест 100 балів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Тест відкриється в окремому захищеному вікні. Якщо під час виконання тесту Ви відкриєте інше вікно чи програму, то тест може автоматично закритись. На жаль, у Вас не буде можливості повторно відкрити тест, адже кожен учасник може взяти участь у тестуванні лише один раз.

Результати олімпіади будуть опубліковані на офіційному сайті Національного університету «Острозька академія», офіційній сторінці кафедри у фейсбуці та доведені до відома учасників після 15 травня 2022 р. Переможці, учасники конкурсу, а також їхні педагогічні наставники будуть відзначені Дипломами, Подяками та сертифікатами (електронними).

Запрошуємо учнів 10-х, 11-х класів перевірити свої знання з історії України і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія»!

Контактна особа:

Годжал Світлана Сергіївна, тел: 0976045529, e-mail: svitlana.hodzhal@oa.edu.ua
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064772170100


Зображення курсу Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2023
Олімпіади

Катедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури-2023.

Для реєстрації в першому етапі потрібно в період із 25 січня до 15 лютого 2023 року створити новий обліковий запис на сайті olimp.oa.edu.ua. Після чого ОБОВ’ЯЗКОВО зайти під своїм ім’ям, у категорії курсів “Олімпіади” обрати “Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2023” і натиснути “Зареєструвати мене”.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 20 лютого – 5 березня 2023 року як онлайн-тестування, що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу тридцять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають на свої електронні адреси запрошення для участи в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на запропоновану тему, відбудеться дистанційно і триватиме з 15 до 22 березня 2023 року.

Переможців інтернет-олімпіади буде нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й відчути дух найдавнішого закладу вищої освіти в Східній Європі – Національного університету “Острозька академія”.

Докладніше: https://www.oa.edu.ua/assets/files/news/2023/ukr_lang_internet_olimp.pdf.

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович, e-mail: vitalii.maksymchuk@oa.edu.ua;

Рабчук Ірина Юріївна, e-mail: iryna.rabchuk@oa.edu.ua.


Зображення курсу Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики та економіки
Олімпіади
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики та економіки-2019

До участі в олімпіаді запрошуються учні 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та студенти коледжів.

Метою заходу є підвищення інтересу абітурієнтів до поглибленого вивчення інформатики, сучасних інформаційних технологій та економіки.

Основними завданнями олімпіади є: виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей; подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю; підвищення цікавості школярів до поглибленого вивчення інформатики та економіки, стимулювання розвитку математичних здібностей; сприяння вибору професії економіста.

Важлива інформація:

Олімпіада відбудеться 18 квітня 2019 року з 10:30 до 14:30 на базі  економічного факультету, кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій НаУОА;

Всі учасники олімпіади отримають сертифікат про участь, переможці - дипломи та заохочувальні призи. Крім цього, абітурієнти матимуть унікальну можливість дізнатися про неймовірну, оповиту легендами історію заснування першого навчального закладу у Східній Європі, побувати в музеях та підземеллях Національного університету «Острозька академія» під час захоплюючої екскурсії.

Координатор олімпіади:

Недзведовська Ольга Євгеніївназаступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Національного університету “Острозька академія”.

e-mail: olga.nedzvedovska@oa.edu.ua; тел. (097)553-83-85

Зображення курсу Онлайн-тест з курсу відеолекцій «Культурологія»
Олімпіади

Опис курсу: Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також студентів коледжів та професійно-технічних училищ прослухати експрес-курс відеолекцій «Культурологія».

Курс відеолекцій є доступний для всіх бажаючих за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Kg-XI_dhYMQ&list=PLCry9LD6_eC4s5tUiMnMJkE97CkR4hx8I

В період з 20 березня по 20 травня 2018 року усі слухачі відеолекцій мають можливість познайомитись з основами культурології та перевірити засвоєні знання, пройшовши онлайн-тест з курсу «Культурологія». Пройти тест можуть попередньо зареєстровані учасники (реєстрація на сайті olimp.oa.edu.ua).

З гідно з умовами проекту, кожен зареєстрований учасник у зручний для себе час матиме можливість пройти онлайн-тест, тривалість якого – 50 хв. Тест складений виключно на базі зазначених відеолекцій. 

По проходженню тестування учасники можуть ознайомитись зі своїми результатами. Якщо результат є задовільний, учасники тестування можуть отримати сертифікати про проходження курсу «Культурологія в НаУОА», де буде вказано отриманий бал. 

Запит на отримання сертифікату надсилати на електронну скриньку організаторів – kulturaoa@gmail.com.   

В майбутньому, якщо учасник тесту стане студентом спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія», бали даного сертифікату можуть бути зараховані в якості оцінки за виконання завдань самостійної роботи із навчальних курсів, тематика яких обговорюється у відеолекціях. Навчальна дисципліна, на якій можна застосувати даний сертифікат буде визначатись індивідуально в ході навчального процесу.

Запрошуємо усіх бажаючих  перевірити свої знання з «Культурології» й отримати можливість відвідати перший вищий навчальний заклад у Східній Європі – Острозьку академію.

Зображення курсу Основи економіки та математики
Олімпіади

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з основ економіки та математики  для школярів.

До участі в олімпіадах запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти всіх форм власності. 

Основними завданнями інтернет-олімпіади є: 

 1. виявлення та розвиток в учнів творчих та аналітичних здібностей; 
 2. подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю; 
 3. підвищення цікавості школярів до поглибленого вивчення економіки, стимулювання розвитку аналітичних здібностей; 
 4. сприяння вибору професії економіста, обліковця, фінансиста.

Олімпіада триває з 1 жовтня до 24 жовтня 2021 року як інтернет-тестування, що містить завдання з основ економіки та математики, відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти.

Переможцями інтернет-олімпіади є учасники другого (фінального) етапу, нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Переможцям другого (фінального) етапу результати інтернет-олімпіади будуть зараховані на першому році навчання в оцінку однієї з фахових дисциплін (в обсязі не більше 15 (п’ятнадцяти) балів) у разі вступу на освітньо-професійну програму «Фінанси, банківська справа та страхування» або «Облік і оподаткування» у Національному університеті «Острозька академія» та вручені призи. 

Контакти організаторів:

Мамонтова Наталія Анатоліївна, професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету “Острозька академія”; e-mail: nataliya.mamontova@oa.edu.ua

Новак Анна Федорівна, викладачка кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету “Острозька академія”;    e-mail: anna.tsymbaliuk@oa.edu.ua.

Зображення курсу Творчий залік для спеціальності журналістика
Олімпіади

Творчий залік – форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника для участі в конкурсному відборі на освітні програми спеціальності 061 «Журналістика» і є обов’язковим для участі в конкурсному відборі.

Творчий залік проходить у кілька сесій. На вибір абітурієнта творчий залік передбачає такі форми проведення: очна форма (аудиторна робота) або заочне написання творчого заліку (журналістський твір); проходженні майстер-клас підготовка журналістського твору на базі «Школи універсиального журналіста» НаУОА.

Розклад проведення творчого заліку

зі спеціальності 061 Журналістика.

Дата проведення

Час

Місце проведення

Сесія 1. 

24 лютого 2018 р.

10:30 год

м. Острог,

вул. Семінарська, 2,

Національний університет «Острозька академія»,

аудиторія J.Lab

Сесія 2. 

17 березня 2018 р.

10:30 год

Сесія 3.  

21 квітня 2018 р.

10:30 год

Сесія 4. 

19 травня 2018 р.

10:30 год

Сесія 5. 

16 червня 2018 р.

10:30 год

Сесія 6. 

21 липня 2018 р.

10:30 год

 

Тел. 0978749296