«Будуємо діалог в громаді» - другий курс «Лекторію Академії Децентралізації (ЛАД)»

«Будуємо діалог в громаді» - другий курс «Лекторію Академії Децентралізації (ЛАД)»

Коцюк Юрій -
Кількість відповідей: 0

 

Будуємо діалог в громадіЗ 27 квітня 2020 року стартує відео курс «Будуємо діалог в громаді». Це другий курс в серії онлайн-курсів від “Лекторію Академії Децентралізації” (ЛАД), створеного в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Курс розміщено на освітній платформі Moodle  https://olimp.oa.edu.ua/ за підтримки Національного університету «Острозька академія».

Курс «Будуємо діалог в громаді»  має на меті навчити мешканців комунікувати в громаді і зрозуміти, чому це важливо; донести інформацію про ефективні методи інформування та долучення мешканців до життя громади

Курс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, представникам різних професій, які хочуть розвивати комунікацію в громаді: бібліотекарям, вчителям, студентам, громадським організаціям, ініціативним мешканцям громади, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад.

Спікерами курсу є:                              

   • Сергій Штурхецький, кандидат наук з державного управління, доцент, Національний університет «Острозька академія» 
   • Піднебесна Оксана, консультантка з комунікацій Одеського регіонального відділення Асоціації міст України
   • Олена Виноградова, начальник відділу з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Баштанської об’єднаної територіальної громади 
   • Олександр Назаренко, директор ТОВ «Медіа-центр «Наше слово», Чернігівська область
   • Черня Ірина, юрист, державний реєстратор в Ренійській міській раді Одеської області
   • Дмитро Климанов, видавець
   • Вікторія Талашкевич, фахівчиня з комунікації

Онлайн-курс створено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Пряме посилання на курс: Будуємо діалог в громаді 

Коротка інструкція запису на курс: Інструкція.