«Лекторій Академії Децентралізації (ЛАД)» представляє запуск свого пілотного курсу

«Лекторій Академії Децентралізації (ЛАД)» представляє запуск свого пілотного курсу

Коцюк Юрій -
Кількість відповідей: 0

З 21 листопада 2019 року стартує відео курс «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!», що став першим в серії онлайн-курсів від “Лекторію Академії Децентралізації” (ЛАД), створеного в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Курс розміщено на освітній платформі Moodle  https://olimp.oa.edu.ua/ за підтримки Національного університету «Острозька академія».

Пілотний модуль «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!» розповідає, як створити свій бізнес в громаді, з чого почати, де знайти натхнення, як оформити ФОП та який зв’язок існує між розвитком громади та розвитком бізнесу. Детально розказується про всі етапи від ідеї до втілення у життя, наведені приклади успішних практик інших громад. Також Ви матимете змогу ознайомитись із основами власної справи в рамках чинного законодавства та роботи ринкових механізмів.

Курс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, представникам різних професій, які підтримують реформу місцевого самоврядування в Україні та поширюють інформацію серед мешканців, також буде корисним головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки, студентам, вчителям шкіл та ініціативним мешканцям громади.

Спікерами курсу є: 

  •                              Атнажева Лілія, експертка в сфері розвитку громад
  •                              Василенко Дмитро, експерт, консультант з правових питань проекту ПУЛЬС в Хмельницькій області
  •                              Островський Ян, підприємець, засновник компанії «Стодола «Щира їжа», Миколаївська обл.

Онлайн-курс створено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Пряме посилання на накурс: Малий бізнес в ОТГ. Місія можлива! 
Коротка інструкція запису на курс: Інструкція.