Новини сайту

Запрошуємо пройти новий курс: "Коли фейки атакують: наука опірності для журналістів"

by Юрій Коцюк -

Колеги, друзі та партнери!

Представляємо Вам курс "Коли фейки атакують: наука опірності для журналістів і не тільки"

Як зберегти професійне вміння вирізняти правдиві новини від фейків навіть у нелегкі часи? Зрештою, як зберегти не лише здоровий глузд і критичне мислення , але й життя під час воєнного стану?  Цей курс, розроблений викладачами  «Острозької Академії» спільно із  колегами із Університету Жиліна (Словаччина) покликаний допомогти журналістам/журналісткам та й усім, хто працює з інформацією.

Спікери курсу

 • Галина Гандзілевська, (Україна), психотерапевтка,  доктор психологічних наук, професор, Національний університет «Острозька академія»  (Україна)
 • Slavka Pitoňáková, PhD, деканка факультету Гуманітарних наук Університету Жиліна (Словаччина)
 • Marián Grupač, PhD, викладач факультету Гуманітарних наук Університету Жиліна (Словаччина)
 • Олена Гундаренко, PhD, викладач факультету Гуманітарних наук Університету Жиліна (Словаччина)
 • Сергій Штурхецький, (Україна), журналіст, кандидат наук з державного управління, доцент, Національний університет «Острозька академія» (Україна)

 Онлайн-курс складається із десяти коротких відеолекцій, об’єднаних у чотири навчальні модулі.

 • Модуль перший.  Інформаційна стійкість журналістів
 • Модуль другий.  Психологічна  стійкість журналістів
 • Модуль  третій. Журналістика і фейки: європейський контекст
 • Модуль четвертий. Журналістика в умовах воєнного часу

Пряме посилання на курс – Коли фейки атакують: наука опірності для журналістів

 Якщо виникли якісь труднощі з реєстрацією, скористайтеся інструкцією

За бажанням Ви зможете отримати Сертифікат участі.

Створення цього навчального ресурсу стало можливим завдяки Програмі індивідуальних грантів House of Europe (houseofeurope.org.ua).

«Культура 3.0» - четвертий курс «Лекторію Академії Децентралізації (ЛАД)»

by Юрій Коцюк -

Культура 3.0Колеги, друзі та партнери!

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Асоціацєю міст України (АМУ) оголошує запуск останнього четвертого навчального відеомодулю "Культура 3.0" від “Лекторію Академії Децентралізації” (ЛАД), створеного в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки Національного університету «Острозька академія».

Впродовж навчання ви:

 • Ознайомитесь з існуючою ситуацією в Україні щодо стану розвитку культури та усвідомите важливість цієї сфери в житті громади;
 • Дізнаєтесь про інструменти, за допомогою яких можна проводити дослідження в громаді щодо стану надання послуг у сфері культури;
 • Познайомитесь з успішними прикладами впровадження проектів в сфері культури на рівні громад;
 • Отримаєте мотивацію для ініціювання позитивних змін щодо розвитку сфери культури у своїх громадах.

Курс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, бібліотекарям, вчителям, учням старших класів, студентам, громадським організаціям, ініціативним мешканцям громади, головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки та культури своїх громад.

Спікерами курсу є:

 • Марина Кулініч, т.в.о. керівника експертної групи координації взаємодії з регіонами  Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури та інформаційної політики України, м.Київ;
 • Дарина Пирогова, соціологиня, дослідниця, консультантка. Тренерка і фасилітаторка тренерського пулу ГО "Інша Освіта" та міжнародної тренерської мережі Theodor-Heuss-Kolleg, м.Гадяч, Полтавська область;
 • Ігор Гармаш, громадсько-культурний діяч, тренер і експерт з питань культури і креативних індустрій, м.Луцьк, Волинська область.

Для того, щоб зареєструватись на курс – натискайте лінк реєстрації: https://olimp.oa.edu.ua/course/view.php?id=30

 Якщо виникли якісь труднощі з реєстрацією, скористайтеся інструкцією https://cutt.ly/nt0H5jz 

Онлайн-курс створено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).«Теорія та практика ефективного енергоменеджменту в громадах» - третій курс «Лекторію Академії Децентралізації (ЛАД)»

by Юрій Коцюк -

Теорія та практика ефективного енергоменеджменту в громадахКолеги, друзі та партнери!

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Асоціацєю міст України (АМУ) оголошує запуск третього навчального відеомодулю "Теорія та практика ефективного енергоменеджменту в громадах" від “Лекторію Академії Децентралізації” (ЛАД), створеного в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки Національного університету «Острозька академія».

Впродовж навчання ви:

 • Усвідомите зв’язок важливості винесення у своїх громадах на порядок денний екологічних питань ;
 • Ознайомитесь з успішними прикладами використання енергозберігаючих технологій в інших ОТГ України та Словенії;
 • Дізнаєтесь про можливості, які дозволяють бути дружніми до навколишнього середовища та про умови, які можна вже зараз створити на місцевому рівні;
 • Отримаєте мотивацію для ініціювання позитивних змін щодо ставлення до навколишнього природного середовища як на рівні родини, так і на рівні громади.

Курс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, бібліотекарям, вчителям, учням старших класів, студентам, громадським організаціям, ініціативним мешканцям громади, головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки.

Спікерами курсу є:

 • Мар'яна Приступа, заступник виконавчого директора Асоціації "Енергоефективні міста України", м.Львів;
 • Андрій Барулін, директор, ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія», м.Херсон;
 • Владислав Підгаєць, голова ГО «Моя Северинівка», Северинівська сільська рада, Вінницька область.
 • Артем Миргородський, співзасновник проекту BioBin, м.Київ.

 

Для того, щоб зареєструватись на курс – натискайте лінк: https://olimp.oa.edu.ua /course/view.php?id=29

Якщо виникли якісь труднощі з реєстрацією, скористайтеся інструкцією https://cutt.ly/nt0H5jz  

 

Онлайн-курс створено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Older topics...


Courses

Course image Коли фейки атакують: наука опірності для журналістів
Онлайн-курси

Як зберегти професійне вміння вирізняти правдиві новини від фейків навіть у нелегкі часи? Зрештою, як зберегти не лише здоровий глузд і критичне мислення , але й життя під час воєнного стану? Цей курс, розроблений  викладачами "Острозької академії" спільно із  колегами  Університету Жиліна (Словаччина) покликаний допомогти відповісти на ці запитання журналістам/журналісткам та й усім, хто працює з інформацією. Онлайн-курс складається із десяти коротких відеолекцій, об’єднаних у чотири навчальні модулі. Створення цього навчального ресурсу стало можливим завдяки Програмі індивідуальних грантів House of Europe https://houseofeurope.org.ua/


Course image Університетська спільнота підтримки
Онлайн-курси

Курс призначений для внутрішньо-переміщених осіб, соціальних працівників, волонтерів, вчителів, викладачів, студентів ЗВО та коледжів, а також усіх, хто зацікавлений тематикою занять.
Курс включає тематику подолання стресу та психологічного дискомфорту в умовах війни, закладання світоглядних основ та формування перспективи особистісного розвитку та розвитку України. 


Course image Як досягнути успіху: прикладна акмеологія для освітян
Онлайн-курси

Відеокурс лекцій призначений в першу чергу для тих, кому цікава проблема досягнення

життєвого, зокрема професійного, успіху. Особливу увагу приділено феноменам життєвий

та професійний сценарій, акмеперіод, особистісне та професійне вигорання, чинникам

процесу відновлення та примноження життєвих ресурсів. За результатами дослідження

життєвих та професійних сценаріїв українських мігрантів, вчителів та журналістів у

акмеперілді пропонується, як інформаційний ресурс щодо вирішення проблем на шляху

досягнення професійного успіху, так й практичний інструментарій самодопомоги у

кризовійситуації.

Course image Метатеатр
Онлайн-курси

Колеги, друзі та партнери!

Інноваційна магістерська програма з театральної освіти МЕТАТЕАТР в партнерстві з кафедрою культурології Острозької академії оголошують запуск першого навчального онлайн курсу “МЕТАТЕАТР (перша сесія)”, створеного в рамках проекту реалізації метатеатральної магістерської програми заочної форми навчання в Національному університеті “Острозька академія” за підтримки Українського Культурного Фонду (УКФ).

Впродовж навчання ви:

●      Ознайомитесь з особливостями ігрового підходу та інноваційними технологіями підготовки акторів і режисерів драматичного театру, створення метатеатральної вистави, організації репетиційного процесу, формування критичного і аналітичного погляду на твори театрального мистецтва;

●      Дізнаєтесь про сучасні тенденції в сфері візуальних мистецтв, використання комп'ютерних технологій та ігрових співвідношеннь між твором і глядачем в сучасному мистецтві;

●      Познайомитесь з деякими видами акторського тренінгу та принципами акторської енергетичної взаємодії на сцені;

●      Розширите свої уявлення про межі і можливості театральності, про ігрові співвідношення в житті і мистецтві, про роль і значення театру в сучасному світі.

Курс буде цікавим для режисерів, акторів, театрознавців, викладачів та культурологів, що займаються питаннями розвитку сучасного українського театрального мистецтва, методологією викладання профільних театральних дисциплін на післядипломному рівні навчання, фахівцям драматичного театру, які працюють над формуванням акторських ансамблів та підвищенням акторської і режисерської майстерності, дослідникам, науковцям і любителям театру.

Спікерами та викладачами курсу є:

●      Олег Ліпцин, режисер і театральний педагог, кандидат мистецтвознавства, засновник і художній керівник МЕТАТЕАТРУ,

●      Сергій Васильєв, театральний критик, доцент кафедри театрознавства Національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, заслужений діяч мистецтв України,

●      Діана Клочко, мистецтвознавиця, перекладачка, лауреат літературної премії,

●      Катерина Кістень, акторка театру і кіно, заслужена артистка України, співзасновниця програми МЕТАТЕАТР,

●      Євген Худзик, режисер і актор, театральний викладач, керівник театру “На Симонових стовпах” Українського католицького університету,

●      Олександр Філоненко, філософ, кандидат філософських наук, доцент кафедри теорії культури і філософії науки Харківського національного університету ім. Каразіна

Для того, щоб зареєструватись на курс, натискайте лінк реєстрації:

Якщо виникли якісь труднощі з реєстрацією, скористайтеся інструкцією https://cutt.ly/nt0H5jz

Проект інноваційної магістерської програми МЕТАТЕАТР створено за підтримки Українського Культурного Фонду.

 


Course image Малий бізнес в ОТГ. Місія можлива!
Онлайн-курси

Даний навчальний Модуль розроблений в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що виконується Асоціацією міст України (АМУ) у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Партнери курсу: Національний університет «Острозька академія»

Мета Модулю:  ознайомити з успішними практиками та мотивувати учасників до ініціювання створення умов для розвитку малого бізнесу у своїх громадах.

Потенційні слухачі Модулю: учасники груп підтримки реформ – громадяни різних професій, які підтримують реформу місцевого самоврядування та поширюють інформацію серед мешканців.

Даний курс рекомендований також головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки, студентам, вчителям шкіл та ініціативним мешканцям, які зацікавлені у розвитку громади.

Course image Будуємо діалог в громаді
Онлайн-курси

Даний навчальний Модуль розроблений в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що виконується Асоціацією міст України (АМУ) у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Партнери курсу: Національний університет «Острозька академія»

Мета Модулю:  Навчитися комунікувати в громаді і зрозуміти, чому це важливо; дізнатися про ефективні методи інформування та долучення мешканців до життя громади

 

Потенційні слухачі МодулюКурс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, представникам різних професій, які хочуть розвивати комунікацію в громаді: бібліотекарям, вчителям, студентам, громадським організаціям, ініціативним мешканцям громади, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад.


Course image Теорія та практика ефективного енергоменеджменту в громадах
Онлайн-курси

Даний навчальний Модуль розроблений в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що виконується Асоціацією міст України (АМУ) у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Партнери курсу: Національний університет «Острозька академія»

Мета Модулю:  ознайомити учасників з основними поняттями щодо раціонального використання енергетичних ресурсів, успішними практиками у вказаній сфері та мотивувати цільову аудиторію до ініціювання впровадження дружніх до навколишнього природного середовища технологій як на рівні своїх родин, так і на рівні установ, організацій та підприємств в громадах

 Цільова аудиторія Модулюучасники груп підтримки реформ (далі – ГПР) – бібліотекарі та представники громадських організацій. 
Даний курс рекомендований також головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки, студентам, вчителям шкіл, учням старших класів та ініціативним мешканцям, які зацікавлені у розвитку громади. 


Course image Культура 3.0
Онлайн-курси

Даний навчальний Модуль розроблений в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що виконується Асоціацією міст України (АМУ) у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Партнери курсу: Національний університет «Острозька академія»

Мета Модулю:  Ознайомити учасників з основними поняттями щодо того, якими бувають рівні розвитку культури та існуючою ситуацією в Україні; як досліджувати стан надання послуг в сфері культури; проінформувати про успішні практики впровадження проектів в громадах, а також про існуючі можливості для ресурсного забезпечення впровадження проектів у сфері культури.

 Цільова аудиторія Модулюучасники груп підтримки реформ (далі – ГПР) – бібліотекарі та представники громадських організацій.
Даний курс рекомендований також головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки, студентам, вчителям шкіл, учням старших класів та ініціативним мешканцям, які зацікавлені у розвитку громади.Course image STARTUP CAMP
Онлайн-курси

Startup Camp від IT Hub  — представляє собою курс-симуляцію справжньої продуктової ІТ-компанії,  для студентів та викладачів НаУОА, котрі хочуть спробувати свої сили в ІТ-сфері, зрозуміти як працює ІТ-бізнес, отримати досвід роботи над реальним продуктом в реальних умовах і процесах.

Course image Що нам потрібно знати про Європу та її цінності?
Онлайн-курси

Курс "Що нам потрібно знати про Європу та її цінності?" ("What do we need to know about Europe and its values?") розроблено в межах реалізуції проєкту "Студії європейських цінностей та ідентичності" ("European Values and Identity Studies") (587684-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Детальніше про проєкт:  https://eurovis.oa.edu.ua
Course image Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів закладів загальної середньої освіти
Олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов

Національного університету «Острозька академія»

запрошує учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти України до участі у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з англійської мови.

Реєстрація участі в олімпіаді триватиме з 1 грудня 2022 р. по 10 січня 2023 року.  

Для реєстрації:

 1. Увійдіть на офіційний сайт організатора olimp.oa.edu.ua
 2. Клікніть на Вхід у правому верхньому куті сторінки.
 3. Заповніть новий обліковий запис (форму, що містить дані про Вас).
 4. На Вашу електронну пошту буде відправлено листа.
 5. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
 6. Обліковий запис буде підтверджено й система Вас ідентифікує.
 7. Для входу знову введіть Ваш логін та пароль.
 8. Оберіть курс для навчання: Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.
 9. Зліва у панелі керування курсом натисніть на Зарахувати мене на цей курс.
 10. Прогорніть сторінку донизу. Натисніть на Зарахувати мене.

Олімпіада проводиться у формі тестування. До тестування допускаються тільки зареєстровані учасники, які після реєстрації отримали підтвердження про участь та пароль на тестування. Олімпіада відбувається в три етапи:

 • I – “Reading and English in Use” (з 9 год. 30 хв. 11.01.2023 р. до 9 год. 30 хв. 12.01.2023 р.).
 • II – “Listening Comprehension” (з 10 год. 30 хв. 11.01.2023 р. до 10 год. 30 хв. 12.01.2023 р.).
 • III – “Writing” (з 11 год. 30 хв. 11.01.2023 р. до 11 год. 30 хв. 12.01.2023 р.).

Контактні особи:

Єсіпова Катерина Валентинівна, викладач кафедри англійської мови та літератури  kateryna.yesipova@oa.edu.ua

Детальніша інформація: https://www.oa.edu.ua/ua/departments/filologist/filol_literature/int-olimpiad

Під час реєстрації вказуйте лише свої справжні імена та прізвища, а не псевдоніми (нікнейми).

Course image Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії Острозької академії
Олімпіади

Національний університет "Острозька академія" у честь відзначення 440-ї річниці з дня заснування проводить інтернет-олімпіаду з історії Острозької академії для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Реєстрація учасників триватиме з  00:00 24 жовтня до 8:00 8 листопада 2016 року.

Тестові завдання будуть доступні для виконання з 9:00 8 листопада до 23:59 17 листопада 2016 року.

Course image Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з історії України
Олімпіади

​ІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії УкраїниКафедра історії ім. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з історії України

Інтернет-олімпіада буде проведена 25 квітня — 04 травня 2022 року у вигляді онлайн-тестування (реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfZFNm1VRwKxn1S-veL2ibXB5y6aTc-xIF20t6omfTvHQIPg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0), яке містить завдання з історії України, відповідно до програми закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання.

Уважно читайте завдання та обирайте правильну відповідь. Тест має обмеження часу 30 хв. Після завершення тесту натисніть клавішу «Зберегти все та відправити». Дочекайтеся результату на екрані. Максимальна оцінка за тест 100 балів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Тест відкриється в окремому захищеному вікні. Якщо під час виконання тесту Ви відкриєте інше вікно чи програму, то тест може автоматично закритись. На жаль, у Вас не буде можливості повторно відкрити тест, адже кожен учасник може взяти участь у тестуванні лише один раз.

Результати олімпіади будуть опубліковані на офіційному сайті Національного університету «Острозька академія», офіційній сторінці кафедри у фейсбуці та доведені до відома учасників після 15 травня 2022 р. Переможці, учасники конкурсу, а також їхні педагогічні наставники будуть відзначені Дипломами, Подяками та сертифікатами (електронними).

Запрошуємо учнів 10-х, 11-х класів перевірити свої знання з історії України і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія»!

Контактна особа:

Годжал Світлана Сергіївна, тел: 0976045529, e-mail: svitlana.hodzhal@oa.edu.ua
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064772170100


Course image Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2023
Олімпіади

Катедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури-2023.

Для реєстрації в першому етапі потрібно в період із 25 січня до 15 лютого 2023 року створити новий обліковий запис на сайті olimp.oa.edu.ua. Після чого ОБОВ’ЯЗКОВО зайти під своїм ім’ям, у категорії курсів “Олімпіади” обрати “Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2023” і натиснути “Зареєструвати мене”.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 20 лютого – 5 березня 2023 року як онлайн-тестування, що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу тридцять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають на свої електронні адреси запрошення для участи в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на запропоновану тему, відбудеться дистанційно і триватиме з 15 до 22 березня 2023 року.

Переможців інтернет-олімпіади буде нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й відчути дух найдавнішого закладу вищої освіти в Східній Європі – Національного університету “Острозька академія”.

Докладніше: https://www.oa.edu.ua/assets/files/news/2023/ukr_lang_internet_olimp.pdf.

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович, e-mail: vitalii.maksymchuk@oa.edu.ua;

Рабчук Ірина Юріївна, e-mail: iryna.rabchuk@oa.edu.ua.


Course image Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики та економіки
Олімпіади
Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики та економіки-2019

До участі в олімпіаді запрошуються учні 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та студенти коледжів.

Метою заходу є підвищення інтересу абітурієнтів до поглибленого вивчення інформатики, сучасних інформаційних технологій та економіки.

Основними завданнями олімпіади є: виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей; подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю; підвищення цікавості школярів до поглибленого вивчення інформатики та економіки, стимулювання розвитку математичних здібностей; сприяння вибору професії економіста.

Важлива інформація:

Олімпіада відбудеться 18 квітня 2019 року з 10:30 до 14:30 на базі  економічного факультету, кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій НаУОА;

Всі учасники олімпіади отримають сертифікат про участь, переможці - дипломи та заохочувальні призи. Крім цього, абітурієнти матимуть унікальну можливість дізнатися про неймовірну, оповиту легендами історію заснування першого навчального закладу у Східній Європі, побувати в музеях та підземеллях Національного університету «Острозька академія» під час захоплюючої екскурсії.

Координатор олімпіади:

Недзведовська Ольга Євгеніївназаступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Національного університету “Острозька академія”.

e-mail: olga.nedzvedovska@oa.edu.ua; тел. (097)553-83-85

Course image Онлайн-тест з курсу відеолекцій «Культурологія»
Олімпіади

Опис курсу: Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також студентів коледжів та професійно-технічних училищ прослухати експрес-курс відеолекцій «Культурологія».

Курс відеолекцій є доступний для всіх бажаючих за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Kg-XI_dhYMQ&list=PLCry9LD6_eC4s5tUiMnMJkE97CkR4hx8I

В період з 20 березня по 20 травня 2018 року усі слухачі відеолекцій мають можливість познайомитись з основами культурології та перевірити засвоєні знання, пройшовши онлайн-тест з курсу «Культурологія». Пройти тест можуть попередньо зареєстровані учасники (реєстрація на сайті olimp.oa.edu.ua).

З гідно з умовами проекту, кожен зареєстрований учасник у зручний для себе час матиме можливість пройти онлайн-тест, тривалість якого – 50 хв. Тест складений виключно на базі зазначених відеолекцій. 

По проходженню тестування учасники можуть ознайомитись зі своїми результатами. Якщо результат є задовільний, учасники тестування можуть отримати сертифікати про проходження курсу «Культурологія в НаУОА», де буде вказано отриманий бал. 

Запит на отримання сертифікату надсилати на електронну скриньку організаторів – kulturaoa@gmail.com.   

В майбутньому, якщо учасник тесту стане студентом спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія», бали даного сертифікату можуть бути зараховані в якості оцінки за виконання завдань самостійної роботи із навчальних курсів, тематика яких обговорюється у відеолекціях. Навчальна дисципліна, на якій можна застосувати даний сертифікат буде визначатись індивідуально в ході навчального процесу.

Запрошуємо усіх бажаючих  перевірити свої знання з «Культурології» й отримати можливість відвідати перший вищий навчальний заклад у Східній Європі – Острозьку академію.

Course image Основи економіки та математики
Олімпіади

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з основ економіки та математики  для школярів.

До участі в олімпіадах запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти всіх форм власності. 

Основними завданнями інтернет-олімпіади є: 

 1. виявлення та розвиток в учнів творчих та аналітичних здібностей; 
 2. подальше вдосконалення системи роботи з обдарованою молоддю; 
 3. підвищення цікавості школярів до поглибленого вивчення економіки, стимулювання розвитку аналітичних здібностей; 
 4. сприяння вибору професії економіста, обліковця, фінансиста.

Олімпіада триває з 1 жовтня до 24 жовтня 2021 року як інтернет-тестування, що містить завдання з основ економіки та математики, відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти.

Переможцями інтернет-олімпіади є учасники другого (фінального) етапу, нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Переможцям другого (фінального) етапу результати інтернет-олімпіади будуть зараховані на першому році навчання в оцінку однієї з фахових дисциплін (в обсязі не більше 15 (п’ятнадцяти) балів) у разі вступу на освітньо-професійну програму «Фінанси, банківська справа та страхування» або «Облік і оподаткування» у Національному університеті «Острозька академія» та вручені призи. 

Контакти організаторів:

Мамонтова Наталія Анатоліївна, професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету “Острозька академія”; e-mail: nataliya.mamontova@oa.edu.ua

Новак Анна Федорівна, викладачка кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету “Острозька академія”;    e-mail: anna.tsymbaliuk@oa.edu.ua.

Course image Творчий залік для спеціальності журналістика
Олімпіади

Творчий залік – форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника для участі в конкурсному відборі на освітні програми спеціальності 061 «Журналістика» і є обов’язковим для участі в конкурсному відборі.

Творчий залік проходить у кілька сесій. На вибір абітурієнта творчий залік передбачає такі форми проведення: очна форма (аудиторна робота) або заочне написання творчого заліку (журналістський твір); проходженні майстер-клас підготовка журналістського твору на базі «Школи універсиального журналіста» НаУОА.

Розклад проведення творчого заліку

зі спеціальності 061 Журналістика.

Дата проведення

Час

Місце проведення

Сесія 1. 

24 лютого 2018 р.

10:30 год

м. Острог,

вул. Семінарська, 2,

Національний університет «Острозька академія»,

аудиторія J.Lab

Сесія 2. 

17 березня 2018 р.

10:30 год

Сесія 3.  

21 квітня 2018 р.

10:30 год

Сесія 4. 

19 травня 2018 р.

10:30 год

Сесія 5. 

16 червня 2018 р.

10:30 год

Сесія 6. 

21 липня 2018 р.

10:30 год

 

Тел. 0978749296