Новини сайту

«Будуємо діалог в громаді» - другий курс «Лекторію Академії Децентралізації (ЛАД)»

by Юрій Коцюк -

 

Будуємо діалог в громадіЗ 27 квітня 2020 року стартує відео курс «Будуємо діалог в громаді». Це другий курс в серії онлайн-курсів від “Лекторію Академії Децентралізації” (ЛАД), створеного в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Курс розміщено на освітній платформі Moodle  https://olimp.oa.edu.ua/ за підтримки Національного університету «Острозька академія».

Курс «Будуємо діалог в громаді»  має на меті навчити мешканців комунікувати в громаді і зрозуміти, чому це важливо; донести інформацію про ефективні методи інформування та долучення мешканців до життя громади

Курс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, представникам різних професій, які хочуть розвивати комунікацію в громаді: бібліотекарям, вчителям, студентам, громадським організаціям, ініціативним мешканцям громади, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад.

Спікерами курсу є:                              

   • Сергій Штурхецький, кандидат наук з державного управління, доцент, Національний університет «Острозька академія» 
   • Піднебесна Оксана, консультантка з комунікацій Одеського регіонального відділення Асоціації міст України
   • Олена Виноградова, начальник відділу з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Баштанської об’єднаної територіальної громади 
   • Олександр Назаренко, директор ТОВ «Медіа-центр «Наше слово», Чернігівська область
   • Черня Ірина, юрист, державний реєстратор в Ренійській міській раді Одеської області
   • Дмитро Климанов, видавець
   • Вікторія Талашкевич, фахівчиня з комунікації

Онлайн-курс створено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Пряме посилання на курс: Будуємо діалог в громаді 

Коротка інструкція запису на курс: Інструкція.

«Лекторій Академії Децентралізації (ЛАД)» представляє запуск свого пілотного курсу

by Юрій Коцюк -

З 21 листопада 2019 року стартує відео курс «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!», що став першим в серії онлайн-курсів від “Лекторію Академії Децентралізації” (ЛАД), створеного в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Курс розміщено на освітній платформі Moodle  https://olimp.oa.edu.ua/ за підтримки Національного університету «Острозька академія».

Пілотний модуль «Малий Бізнес в ОТГ. Місія можлива!» розповідає, як створити свій бізнес в громаді, з чого почати, де знайти натхнення, як оформити ФОП та який зв’язок існує між розвитком громади та розвитком бізнесу. Детально розказується про всі етапи від ідеї до втілення у життя, наведені приклади успішних практик інших громад. Також Ви матимете змогу ознайомитись із основами власної справи в рамках чинного законодавства та роботи ринкових механізмів.

Курс стане цікавим для учасників та учасниць груп підтримки реформ, представникам різних професій, які підтримують реформу місцевого самоврядування в Україні та поширюють інформацію серед мешканців, також буде корисним головам, заступникам та начальникам відділів об’єднаних територіальних громад, що займаються залученням інвестицій, розвитком економіки, студентам, вчителям шкіл та ініціативним мешканцям громади.

Спікерами курсу є: 

 •                              Атнажева Лілія, експертка в сфері розвитку громад
 •                              Василенко Дмитро, експерт, консультант з правових питань проекту ПУЛЬС в Хмельницькій області
 •                              Островський Ян, підприємець, засновник компанії «Стодола «Щира їжа», Миколаївська обл.

Онлайн-курс створено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Пряме посилання на накурс: Малий бізнес в ОТГ. Місія можлива! 
Коротка інструкція запису на курс: Інструкція.